Heren seizoen 2018 / 2019
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Holtland Accountants )          
  Heren 1 Peter Gaillard Dinsdag 20:30 - 22:30 Oosterholthoeve 1 - 2 *  
      Donderdag 20:30 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 2 Marc Verbaan Dinsdag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 3 Bert-Jan Vaandering Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 4 Karstjan van den Berg Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 3  
               
  Heren 5 Remco Bultman Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve  2  
               
  Heren 6 Louwe van den Bos & Louren Nentjes Dinsdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
      Donderdag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 1  
      Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 1  
               
* Heren 1 traint NIET elke dinsdag op het center court. Dan traint men alleen in zaal 1 i.v.m. competitie wedstrijden.
 
Dames seizoen 2018 / 2019
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Ten Brinke )            
  Dames 1 Vacant Maandag 20:00 - 22:00 Oosterholthoeve 1  
    (a.i. Mark Verbruggen & Arjen Kaspers) Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 1  
               
  Dames 2 Jakob Engberts Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 2  
      Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Dames 3 Vacant Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3  
               
  Dames 4 Vacant Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3  
               
Jongens seizoen 2018 / 2019
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  Jongens B Harald van Dieren Dinsdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 1  
      Donderdag 17:00 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
               
  Jongens C Sanne de Bruin Maandag 18:30 - 20:00 Oosterholthoeve 1  
      Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 1  
               
Meisjes seizoen 2018 / 2019
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  Meisjes A Karin Meijndert & Annegreet Engberts Dinsdag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 2  
               
  Meisjes B1 Marcel Tennekes & Jan van Marle Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  2  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Meisjes B2 Judith Hofstede & Janneke Steen Redeker Dinsdag 18:00 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
      Donderdag 17:00 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Meisjes C Heidi Oldenbroek & Sanne Kalter Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  3  
      Donderdag 17:00 - 19:00 Oosterholthoeve 1  
               
Circulatie Volleybal seizoen 2018 / 2019
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Jongens )            
  CMV N6 1 Matthé Klooster & Jarno Potkamp Maandag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve  1  
      Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve  3  
               
  ( Jongens )            
  CMV N6 2 Matthé Klooster & Jarno Potkamp Maandag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve  1  
      Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 3  
               
  ( Meisjes )            
  CMV N6 3 Annika Hooisma & Joyce van Dijk Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
               
  ( Meisjes )            
  CMV N6 4 Laura Stam Vrijdag 18:00 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
               
  ( Jongens )            
  CMV N4 1 Chiel van der Lee & Naomi Holtland Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 2  
               
  ( Meisjes )            
  CMV N4 2 Dana de Haas & Irene van der Wal Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 1  
               
  ( Jongens )            
  CMV Instroom Chiel van der Lee & Naomi Holtland Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 2  
               
  ( Meisjes )            
  CMV Instroom Dana de Haas & Irene van der Wal Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 1  
               
 

Prikbord



#50JAARSETUP
------------------------------------
SET UP IS JARIG!
Dat laten we natuurlijk niet
zomaar voorbijgaan.
Een Gouden Jubileum!

Locatie

Set Up Programma

Schema's 2018-2019

 
 


Jarigen

23 mrt '19  t/m  07 apr '19

Anne Wijnne
Arnold van der Linde
Bjorn Holtland
Christiaan van den Berg
Femke Eringa
Henk Prinsen
Iris Limburg
Lydia Spaan
Matthias Sukaldi
Maurits Meuleman
Rebekka Eikelboom
Rob van der Spek
Wilfred Flier
Wiljan Aarten
Wout van de Wetering

STEUN jij SET UP al?