Heren seizoen 2017 / 2018
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  Heren 1 Peter Gaillard Dinsdag  20:30 - 22:30 Oosterholthoeve 1 - 2 *  
      Donderdag  21:00 - 22:30  Oosterholthoeve 1 - 2  
               
  Heren 2 Dave de Velde & Marc Verbaan Dinsdag  19:00 - 20:30  Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 4 Karstjan van den Berg Woensdag 20:45 - 22:30  Oosterholthoeve 3  
               
  Heren 5 Bert-Jan Vaandering Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve  2  
               
* Heren 1 traint elke dinsdag op het center court, echter NIET op:
26 sep, 10 okt, 31 okt, 12 dec, 19 dec, 27 feb en 17 apr!  Dan traint men alleen in zaal 1 i.v.m. competitie wedstrijden.
 
Dames seizoen 2017 / 2018
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  Dames 1 Sijvert de Boer Maandag  20:00 - 22:00 Oosterholthoeve 1  
      Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 1  
               
  Dames 2 Mark Verbruggen & Bertjan Vaandering Woensdag 19:00 - 20:45  Oosterholthoeve 2  
               
  Dames 3 Jonathan Eikelboom Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
               
Jongens seizoen 2017 / 2018
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  Jongens A Gerco Wijnne & Joël Klooster Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3  
      Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 2  
               
  Jongens B Rob van der Spek & Harald van Dieren Dinsdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 1  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 2  
               
  Jongens C Louwe van den Bos & Annika Rietman Dinsdag 17:30 - 19:00  Oosterholthoeve  2  
    & Sanne de Bruin Donderdag 17:00 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
               
Meisjes seizoen 2017 / 2018
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  Meisjes A1 Bertjan Vaandering & Mark Verbruggen Maandag 18:30 - 20:00 Oosterholthoeve  1  
    & Vacant  Woensdag  19:00 - 20:45  Oosterholthoeve 2  
               
  Meisjes A2 Anneloes ten Brinke Woensdag 17:30 - 19:00  Oosterholthoeve  1  
      Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 1  
               
  Meisjes B1 Jakob Engberts & Jan van Marle Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  2  
    & Marcel Tennekes Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Meisjes B2 Manon de Leeuw Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
      Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Meisjes C1 Louren Nentjes & Vacant Dinsdag  19:00 - 20:30 Oosterholthoeve  2  
      Donderdag  17:00 - 19:00 Oosterholthoeve 1  
               
  Meisjes C2 Judith Hofstede & Laura Lageweg Dinsdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve  3  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 3  
               
  Meisjes C3 Vacant Donderdag 17:00 - 19:00 Oosterholthoeve  3  
               
Circulatie Volleybal seizoen 2017 / 2018
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Jongens )            
  CMV N6-1 Karin Meijndert & Annegreet Engberts Maandag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve  1  
               
  ( Meisjes )            
  CMV N5-1 Laura Stam & Nena Rigterink Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 3  
               
  ( Jongens )            
  CMV N5-2 Karin Meijndert & Annegreet Engberts Maandag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve 1  
               
  ( Meisjes )            
  CMV N5-3 Monique Rigterink & Annika Hooisma  Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 2  
               
  CMV Instroom Elsbeth van der Linde & Tabitha Visscher Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 1  
    & Esther van Dieren          
               
 

Locatie

Wedstrijdaankondiging

Schema's 2017-2018

 
 


STEUN jij SET UP al?

Jarigen

19 nov '17  t/m  03 dec '17

Adriaan Schilder
Cas Rietman
Henry de Vries
Janneke Steen Redeker
Joël Vaandering
Jonathan Eikelboom
Lois Hofstede
Mara Schilder
Nienke Verloop

Sponsoren

Media