Heren seizoen 2018 / 2019
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Holtland Accountants )          
  Heren 1 Peter Gaillard Dinsdag 20:30 - 22:30 Oosterholthoeve 1 - 2 *  
      Donderdag 20:30 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 2 Marc Verbaan Dinsdag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 1  
      Donderdag 21:00 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 3 Bert-Jan Vaandering Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 4 Karstjan van den Berg Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 3  
               
  Heren 5 Remco Bultman Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve  2  
               
  Heren 6 Louwe van den Bos & Louren Nentjes Dinsdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
      Donderdag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 1  
      Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 1  
               
* Heren 1 traint NIET elke dinsdag op het center court. Dan traint men alleen in zaal 1 i.v.m. competitie wedstrijden.
 
Dames seizoen 2018 / 2019
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Ten Brinke )            
  Dames 1 Sijvert de Boer Maandag 20:00 - 22:00 Oosterholthoeve 1  
      Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 1  
               
  Dames 2 Jakob Engberts Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 2  
      Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Dames 3  - Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3  
               
  Dames 4  - Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3  
               
Jongens seizoen 2018 / 2019
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  Jongens B Harald van Dieren Dinsdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 1  
      Donderdag 17:00 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
               
  Jongens C Sijvert de Boer & Sanne de Bruin Maandag 18:30 - 20:00 Oosterholthoeve 1  
      Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 1  
               
Meisjes seizoen 2018 / 2019
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  Meisjes A Karin Meijndert & Annegreet Engberts Dinsdag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 2  
               
  Meisjes B1 Marcel Tennekes & Jan van Marle Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  2  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Meisjes B2 Judith Hofstede & Janneke Steen Redeker Dinsdag 18:00 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
      Donderdag 17:00 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Meisjes C Heidi Oldenbroek & Sanne Kalter Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  3  
      Donderdag 17:00 - 19:00 Oosterholthoeve 1  
               
Circulatie Volleybal seizoen 2018 / 2019
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Jongens )            
  CMV N6 1 Chiel van der Lee & Matthé Klooster Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve  3  
               
  ( Jongens )            
  CMV N6 2 Chiel van der Lee & Matthé Klooster Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve  3  
               
  ( Meisjes )            
  CMV N6 3 Annika Hooisma & Monique Rigtering Maandag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve 1  
               
  ( Meisjes )            
  CMV N6 4 Laura Stam Vrijdag 18:00 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
               
  ( Jongens )            
  CMV N4 1 Naomi Holtland & Elsbeth van der Linde Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 2  
               
  ( Meisjes )            
  CMV N4 2 Naomi Holtland & Elsbeth van der Linde Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 2  
               
  CMV Instroom Irene van der Wal & Dana de Haas Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 1  
               
 

Locatie

Set Up Programma

Schema's 2018-2019

 
 


Jarigen

11 nov '18  t/m  25 nov '18

Corianne Haveman
Dinie van Oene-de Vente
Henry de Vries
Joël Vaandering
Judith de Vries
Laura Stam
Lois Hofstede
Mara Schilder
Matthias Holtland

STEUN jij SET UP al?