Dames seizoen 2023 / 2024
Trainingschema
Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal
Dames 1 Harald van Dieren Dinsdag 18:30 - 20:30 Oosterholthoeve 1
Donderdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 1
Dames 2 Sanne Kalter Maandag 20:30 - 22:00 Oosterholthoeve 2
Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 1
Dames 3 Marcel Tennekes Maandag 20:30 - 22:00 Oosterholthoeve 1
Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 2
Dames 4 Diana Pikkert Maandag 20:30 - 22:00 Oosterholthoeve 1
Dames 5 Dinand Dekker & Marien Vaandering Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3
Dames 6 - Maandag 20:30 - 22:00 Oosterholthoeve 3
Heren seizoen 2023 / 2024
Trainingschema
Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal
Heren 1 Remco Bultman & Marc Verbaan Dinsdag 20:30 - 22:30 Oosterholthoeve 1 - 2 *
Donderdag 20:00 - 22:00 Oosterholthoeve 1
Heren 2 Remco Bultman Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 1
Heren 3 Rob van der Spek Dinsdag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 2
Heren 4 Joël Vaandering Dinsdag 18:30 - 20:30 Oosterholthoeve 3
Heren 5 Bert-Jan Vaandering Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 2
Heren 6 Karstjan van den Berg Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 3
* Heren 1 traint NIET elke dinsdag op het center court. Dan traint men alleen in zaal 1 i.v.m. competitie wedstrijden.
Meisjes seizoen 2023 / 2024
Trainingschema
Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal
Meisjes A1 Naomi Holtland & Iris Limburg & Maandag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 1
Linda van Dieren & Loïs Hofstede Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 1
Meisjes B1 Janneke Steen Redeker & Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2
Alette Marsman Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 2
Meisjes B2 Cas Rietman & Serano Keijl Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3
Donderdag 18:45 - 20:15 Oosterholthoeve 2
Meisjes C1 Maaike van Manen & Ilse van Dijk Maandag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 1
Donderdag 17:30 - 18:45 Oosterholthoeve 3
Jongens seizoen 2023 / 2024
Trainingschema
Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal
Jongens A1 Willeke Kalter & Lydia Spaan Dinsdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2
Vrijdag 18:30 - 19:30 Oosterholthoeve 1
Jongens C1 Jacob Engberts Maandag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 3
Donderdag 18:45 - 20:15 Oosterholthoeve 3
Jongens C2 - Maandag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3
Donderdag 17:30 - 18:45 Oosterholthoeve 2
Circulatie Volleybal seizoen 2023 / 2024
Trainingschema
Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal
[ Jongens ]
CMV N4-1 Daan van den Belt Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 2
[ Meisjes ]
CMV N5-1 - Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 1
[ Instroom ]
CMV Noa Blok & Emma Kaat Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 3
 

Teams Senioren


  Dames 1  
  Dames 2  
  Dames 3  
  Dames 4  
  Dames 5  
  Dames 6  
     
  Heren 1  
  Heren 2  
  Heren 3  
  Heren 4  
  Heren 5  
  Heren 6  

Teams Jeugd


  Meisjes A1  
  Meisjes B1  
  Meisjes B2  
  Meisjes C1  
     
  Jongens A1  
  Jongens C1  
  Jongens C2  
     
  CMV N4-1  
  CMV N5-1  
  CMV + Instroom