Dames seizoen 2021 / 2022
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
               
  Dames 1 Edwin van der Haar Maandag 20:00 - 22:00 Oosterholthoeve 1  
      Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 1  
               
  Dames 2 Marcel Tennekes & Jan van Marle Dinsdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
      Donderdag 18:30 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Dames 3 Vacant Maandag 20:30 - 22:00 Oosterholthoeve 3  
      Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 2  
               
  Dames 4 Diana Pikkert Maandag 20:30 - 22:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Dames 5 Recreanten Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3  
               
Heren seizoen 2021 / 2022
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
               
  Heren 1 Peter Gaillard Dinsdag 20:30 - 22:30  Oosterholthoeve 1 - 2 *  
      Donderdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 1  
      Donderdag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve 1 - 2  
               
  Heren 2 Remco Bultman Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 3 Rob van der Spek Dinsdag 18:30 - 20:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 4 Bert-Jan Vaandering Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 3  
               
  Heren 5 Arjen Kaspers Dinsdag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve  2  
               
  Heren 6 Karstjan van den Berg Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 2  
               
* Heren 1 traint NIET elke dinsdag op het center court. Dan traint men alleen in zaal 1 i.v.m. competitie wedstrijden.
 
Meisjes seizoen 2021 / 2022
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
               
  Meisjes A1 Sanne Kalter Maandag 18:30 - 20:00 Oosterholthoeve 1  
      Donderdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
               
  Meisjes B1  Heidi Oldenbroek Maandag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve  3  
      Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 1  
               
  Meisjes B2 Jorrit Brink Maandag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
      Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
               
  Meisjes XC1 Linda van Dieren & Loïs Hofstede Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
               
Jongens seizoen 2021 / 2022
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
               
  Jongens A1 Peter Gaillard Maandag 20:00 - 21:30 Oosterholthoeve 2  
               
  Jongens B1 Jorrit Brink Dinsdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
               
  Talenten Kay Bosscha Vrijdag 18:15 - 20:00 Oosterholthoeve 2 - 3  
               
Circulatie Volleybal seizoen 2021 / 2022
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  [ Meisjes ]            
  CMV N5-1 Cristy Kwakkel & Maartje Verloop Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 1  
               
  [ Jongens ]            
  CMV N6-1  Mark Verbruggen Maandag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve 1  
               
  [ Jongens ]            
  CMV N6-2  Lydia Spaan & Janneke Steen Redeker Donderdag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve 3  
               
  [ Instroom ]            
  CMV Iris Limburg & Lisa ten Berge Dinsdag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve 1  
               
 

Teams Senioren


  Dames 1  
  Dames 2  
  Dames 3  
  Dames 4  
  Dames 5 - Rec.  
     
  Heren 1  
  Heren 2  
  Heren 3  
  Heren 4  
  Heren 5  
  Heren 6  

Teams Jeugd


  Meisjes A1  
  Meisjes B1  
  Meisjes B2  
  Meisjes XC1  
     
  Jongens A1  
  Jongens B1  
     
  CMV N5-1  
  CMV N6-1  
  CMV N6-2  
  CMV Instroom