Dames seizoen 2022 / 2023
       
        Trainingschema
  Team   Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
                 
  Dames 1   Harald van Dieren Dinsdag 18:30 - 20:30 Oosterholthoeve 1  
        Donderdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 1  
                 
  Dames 2   Sanne Kalter Maandag 20:00 - 22:00 Oosterholthoeve 1  
        Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 1  
        Donderdag 18:30 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
                 
  Dames 3    - Maandag 20:30 - 22:00 Oosterholthoeve 3  
        Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 2  
                 
  Dames 4   Diana Pikkert Maandag 20:30 - 22:00 Oosterholthoeve 3  
                 
  [ Recreanten+ ]              
  Dames 5   Harald van Dieren & Matthias Sukaldi Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3  
                 
Heren seizoen 2022 / 2023
         
        Trainingschema
  Team   Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
                 
  Heren 1   Peter Gaillard Dinsdag 20:30 - 22:30   Oosterholthoeve 1 - 2 *  
        Donderdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 1  
        Donderdag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve 1 - 2  
                 
  Heren 2   Remco Bultman Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
                 
  Heren 3   Rob van der Spek Dinsdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
                 
  Heren 4    - Maandag 20:00 - 21:30 Oosterholthoeve  2  
        Dinsdag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve  2  
                 
  Heren 5   Bert-Jan Vaandering Woensdag  20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 3  
                 
  Heren 6   Karstjan van den Berg Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 2  
                 
* Heren 1 traint NIET elke dinsdag op het center court. Dan traint men alleen in zaal 1 i.v.m. competitie wedstrijden.
 
Meisjes seizoen 2022 / 2023
       
        Trainingschema
  Team   Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
                 
  Meisjes A1   Joanne Klooster & Willeke Kalter Maandag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
        Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 1  
                 
  Meisjes B1   Naomi Holtland & Maandag 18:30 - 20:00 Oosterholthoeve  1  
      Charles Erick Langebeeke Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
                 
  Meisjes C1   Janneke Steen Redeker Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
        Vrijdag 18:15 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
                 
Jongens seizoen 2022 / 2023
       
        Trainingschema
  Team   Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
                 
  Jongens A1   Peter Gaillard Dinsdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
        Donderdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
                 
  Jongens C1   Mark Verbruggen Maandag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 3  
                 
  Talenten   Kai Bosscha Vrijdag 18:15 - 20:00 Oosterholthoeve 2  
                 
Circulatie Volleybal seizoen 2022 / 2023
         
        Trainingschema
  Team   Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  [ Jongens ]              
  CMV N4-1   Daan van den Belt & Naomi Bos Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 2  
                 
  [ Meisjes ]              
  CMV N4-2   Joëlle Holtland & Ruth Laban Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 3  
                 
  [ Meisjes ]              
  CMV N6-1   Maartje Verloop Dinsdag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve 1  
                 
  [ Instroom ]              
  CMV   Emma Kaat & Emma Juffer & Noa Blok Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 1  
                 
 

Teams Senioren


  Dames 1  
  Dames 2  
  Dames 3  
  Dames 4  
  Dames 5 - Rec.  
     
  Heren 1  
  Heren 2  
  Heren 3  
  Heren 4  
  Heren 5  
  Heren 6  

Teams Jeugd


  Meisjes A1  
  Meisjes B1  
  Meisjes C1  
     
  Jongens A1  
  Jongens C1  
     
  CMV N4-1  
  CMV N4-2  
  CMV N6-1  
  CMV Instroom