Heren seizoen 2019 / 2020
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Holtland Accountants )          
  Heren 1 Peter Gaillard Dinsdag 20:30 - 22:30 Oosterholthoeve 1 - 2 *  
      Donderdag 18:00 - 20:15 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 2  -  Dinsdag 18:30 - 20:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 3 Remco Bultman Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 4 Bert-Jan Vaandering Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 3  
               
  Heren 5 Karstjan van den Berg Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve  2  
               
  Heren 6 Arjen Kaspers & Louren Nentjes Dinsdag 19:00 - 20:30  Oosterholthoeve 2  
      Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 2  
               
* Heren 1 traint NIET elke dinsdag op het center court. Dan traint men alleen in zaal 1 i.v.m. competitie wedstrijden.
 
Dames seizoen 2019 / 2020
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Ten Brinke )            
  Dames 1 Edwin van der Haar Maandag 20:00 - 22:00 Oosterholthoeve 1 - 2  
      Woensdag 19:00 - 20:45  Oosterholthoeve 1  
               
  Dames 2 Vacant Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 2  
               
  Dames 3 Vacant Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3  
               
Jongens seizoen 2019 / 2020
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
               
  Jongens A Gerco Wijnne & Rob Schrijver Maandag 20:00 - 21:30 Oosterholthoeve 3  
      Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Jongens B Joël Vaandering & Ruben ten Brinke Maandag 18:30 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
      Donderdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
               
  Jongens C Jarno Potkamp & Matté Klooster Dinsdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 3  
               
Meisjes seizoen 2019 / 2020
       
       Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
               
  Meisjes A Jan van Marle & Marcel Tennekes Dinsdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 2  
               
  Meisjes B  Heidi Oldenbroek & Sanne Kalter Maandag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  1  
      Donderdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  3  
               
  Meisjes C1 Jettie Schrijver & Joanne Klooster & Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
    Nienke Tennekes Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Meisjes C2 Annika Hooisma & Joyce van Dijk Maandag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  2  
      Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  1  
               
Circulatie Volleybal seizoen 2019 / 2020
       
       Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Meisjes )            
  CMV N5-1 Dana de Haas & Irene van der Wal Maandag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve 2  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 1  
               
  ( Meisjes )            
  CMV N4-1 Jorrit Brink & Joralt Riezebos  Maandag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve  3  
               
  ( Jongens )            
  CMV N4 1 Mark Verbruggen & Naomi Holtland  Donderdag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve  3  
               
  ( Jongens )            
  CMV N4-2 Linda van Dieren & Loïs Hofstede Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve  3  
               
  ( Instroom )            
  CMV Anne Wijnne & Lisa ten Berge Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 1 - 2  
               
 

Prikbord



#50JAARSETUP

Locatie

Set Up Programma

Schema's 2019-2020



Jarigen

17 aug '19  t/m  01 sep '19

Alice Posthumus
Bert-Jan Vaandering
Heidi Holtland
Henriette Bruggink
Janou Kragt
Jurre van Dijk
Rinske Luchtenberg
Ruth Laban

STEUN jij SET UP al?