Dames seizoen 2020 / 2021 [ Voorlopig ]
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  [ Ten Brinke ]            
  Dames 1 Edwin van der Haar Maandag 20:00 - 22:00 Oosterholthoeve 1 - 2  
      Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 1  
               
  Dames 2  - Maandag 20:30 - 22:00 Oosterholthoeve 3  
      Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 2  
               
  Dames 3  - Maandag 20:30 - 22:00 Oosterholthoeve 3  
               
  [ Rec. ]            
  Dames 4 N.V.T. Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3  
               
Heren seizoen 2020 / 2021 [ Voorlopig ]
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  [ Ten Brinke ]          
  Heren 1 Peter Gaillard Dinsdag 20:30 - 22:30 Oosterholthoeve 1 - 2 *  
      Donderdag 17:30 - 20:00 Oosterholthoeve 1  
      Donderdag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve 1 - 2  
               
  Heren 2 Remco Bultman Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 3  - Dinsdag 18:30 - 20:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 4 Bert-Jan Vaandering Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 3  
               
  Heren 5 Arjen Kaspers Dinsdag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve  2  
               
  Heren 6 Karstjan van den Berg Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 2  
               
* Heren 1 traint NIET elke dinsdag op het center court. Dan traint men alleen in zaal 1 i.v.m. competitie wedstrijden.
 
Meisjes seizoen 2020 / 2021 [ Voorlopig ]
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
               
  Meisjes A1 Jan van Marle & Marcel Tennekes Dinsdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 2  
               
  Meisjes A2 Sanne Kalter ? Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 3  
               
  Meisjes B1   - Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  1  
               
  Meisjes C1 Annika Hooisma & Monique Rigterink Maandag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
               
Jongens seizoen 2020 / 2021 [ Voorlopig ]
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
               
  Jongens A1 Riekelt Schilder Maandag 19:00 - 20:30 Oosterholthoeve 3  
      Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Jongens C1  - Dinsdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
      Donderdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
               
Circulatie Volleybal seizoen 2020 / 2021 [ Voorlopig ]
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
  [ Meisjes ]            
  CMV N6-1 Linda van Dieren & Loïs Hofstede Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 2  
               
  CMV N5-1  - Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 1  
               
  CMV N4-1  - Maandag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve  2  
               
  [ Jongens ]            
  CMV N5-1 Mark Verbruggen Donderdag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve  3  
               
  CMV N4-1  - Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve  3  
               
  [ Instroom ]            
  CMV Lisa ten Berge & Iris Limburg & Dinsdag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve 1  
    Leonie Vletman          
               
 

Prikbord


Locatie

Set Up Programma

Schema's 2020-2021



Jarigen

02 aug '20  t/m  16 aug '20

Anneloes Spaan-ten Brinke
Micha Hoogeveen
Naomi Holtland
Nena Rigterink
Wessel Zwakenberg

STEUN jij SET UP al?