Dames seizoen 2019 / 2020
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Ten Brinke )            
  Dames 1 Edwin van der Haar Maandag 20:00 - 22:00 Oosterholthoeve 1 - 2  
      Woensdag 19:00 - 20:45  Oosterholthoeve 1  
               
  Dames 2 Jacob Engberts Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 2  
               
  Dames 3 Vacant Woensdag 19:00 - 20:45 Oosterholthoeve 3  
               
Heren seizoen 2019 / 2020
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) : Training Tijd Locatie Zaal  
  ( Holtland Accountants )          
  Heren 1 Peter Gaillard Dinsdag 20:30 - 22:30 Oosterholthoeve 1 - 2 *  
      Donderdag 18:00 - 20:15 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 2 Wout van de Wetering Dinsdag 18:30 - 20:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 3 Remco Bultman Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 1  
               
  Heren 4 Bert-Jan Vaandering Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve 3  
               
  Heren 5 Karstjan van den Berg Woensdag 20:45 - 22:30 Oosterholthoeve  2  
               
  Heren 6 Arjen Kaspers & Louren Nentjes Dinsdag 19:00 - 20:30  Oosterholthoeve 2  
      Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 2  
               
* Heren 1 traint NIET elke dinsdag op het center court. Dan traint men alleen in zaal 1 i.v.m. competitie wedstrijden.
 
Meisjes seizoen 2019 / 2020
       
       Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
               
  Meisjes A Jan van Marle & Marcel Tennekes Dinsdag 18:00 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 2  
               
  Meisjes B  Heidi Oldenbroek & Sanne Kalter Maandag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  1  
      Donderdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  3  
               
  Meisjes C1 Jettie Schrijver & Joanne Klooster & Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
    Nienke Tennekes Vrijdag 19:30 - 21:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Meisjes C2 Annika Hooisma & Joyce van Dijk Maandag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve  1  
      Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve  1  
               
Jongens seizoen 2019 / 2020
       
      Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
               
  Jongens A Gerco Wijnne & Rob Schrijver Maandag 20:00 - 21:30 Oosterholthoeve 3  
      Woensdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 3  
               
  Jongens B Joël Vaandering & Ruben ten Brinke Maandag 18:30 - 20:00 Oosterholthoeve 3  
      Donderdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
               
  Jongens C Jarno Potkamp & Matté Klooster Dinsdag 17:30 - 19:00 Oosterholthoeve 2  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 3  
               
Circulatie Volleybal seizoen 2019 / 2020
       
       Trainingschema
  Team Coache(s) c.q. Trainer(s) Training Tijd Locatie Zaal  
               
  CMV N6-1 Dana de Haas & Irene van der Wal Maandag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve 2  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 1  
               
  CMV N5-1 Dana de Haas & Irene van der Wal Maandag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve 2  
      Vrijdag 18:00 - 19:30 Oosterholthoeve 1  
               
  CMV N4-1 Mark Verbruggen & Naomi Holtland  Donderdag 19:00 - 20:00 Oosterholthoeve  3  
               
  CMV N4-2 Linda van Dieren & Loïs Hofstede Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve  3  
               
  CMV N4-3 Wessel Zwakenberg Maandag 17:30 - 18:30 Oosterholthoeve  3  
               
  ( Instroom )            
  CMV Anne Wijnne & Lisa ten Berge Woensdag 16:30 - 17:30 Oosterholthoeve 1 - 2  
               
 

Prikbord


Locatie

Set Up Programma

Schema's 2019-2020

 
 


Jarigen

29 mrt '20  t/m  12 apr '20

Anne Wijnne
Bjorn Holtland
Edwin van der Haar
Gerjan Gerrits
Henk Prinsen
Iris Limburg
Jettie Schrijver
Louren Nentjes
Rob van der Spek
Wilfred Flier
Wout van de Wetering

STEUN jij SET UP al?