\\ Seizoen 2016 - 2017 //
Jongens CMV N5 3 (Niveau 5)

 
 


\\ Seizoen 2016 - 2017 //
Jongens CMV N6 1 (Niveau 6)

 
 


\\ Seizoen 2015 - 2016 //
Jongens A1

 
 


\\ Seizoen 2014 - 2015 //
Jongens CMV (Niveau 6)

 
 


\\ Seizoen 2014 - 2015 //
Meisjes CMV (Niveau 5)

 
 


\\ Seizoen 2013 - 2014 //
Heren 2 - Meisjes C1 - Meisjes N4 1 - Meisjes N6 3

 
 


\\ Seizoen 2012 - 2013 //
Dépol-Set Up Heren 1 promoveert via promotiewedstrijden.
Daarmee promoveert de club voor het eerst in zijn bestaan naar 2e Divisie Nationaal.

Achter v.l.n.r.: Timo Jager, Erik Schilder, Remco Bultman, Bjorn Holtland, Joffrey van den Belt
Kees ten Brinke, Jelle Holtland en Bert Polinder.
Voor v.l.n.r.: Dave de Velde, Mark Flier, Niels Bronkema, Rick de Vries en Rick Vahl.

 
 


\\ Seizoen 2012 - 2013 //
Meisjes B1 - Jongens B2 - Jongens C1 - Meisjes MI 1 (Niveau 5)

 
 


\\ Seizoen 2011 - 2012 //
Dames 3 - Meisjes B1 - Jongens C1 - Jongens C2 - Meisjes MI 1 (Niveau 4)

 
 


\\ Seizoen 2011 - 2012 //
Dames 3 - Dames 4e klasse X Hanze-Linde

Achter v.l.n.r.: Kitty Vahl, Mariska de Kleine, Gerda Mulder, Jacqueline Brink en Anneke Sleurink
Voor v.l.n.r.: Heidi Holtland, Diana van der Weerd en Winanda van der Maten

 
 


\\ Seizoen 2010 - 2011 //
Jongens B1 - Jongens A/B Hanze-Linde

Achter v.l.n.r.: Chiel Bruins, Wiljan Aarten, Roel Verloop en Luc Prins
Voor v.l.n.r.: Jannick Brink, Mark Klooster en Han van Bruggen
Niet op foto: Wilco van Regteren

 
 


\\ Seizoen 2010 - 2011 //
Jongens C1 - Regio C-Jeugd Topklasse


Achter v.l.n.r.: Joël Hofstede, Rob van de Spek, Marc Simonse, Frans Hermeler,
Maikel Blokzijl, Sjirk van der Vinne en Bjorn Holtland
Voor v.l.n.r.: Rob Schrijver en Gerson Keizer

 
 


\\ Seizoen 2010 - 2011 //
Meisjes E1 - Meisjes E4 niveau 4D H-L


Achter v.l.n.r.: Lianne van der Weerd en Tessa Slik
Midden v.l.n.r.: Joanne Klooster, Helga Holtland en Jetti Schrijver
Voor v.l.n.r.: Bianca van Marle, Lisa Prins en Lonneke van der Lee

 
 


\\ Seizoen 2009 - 2010 //
Heren 2 - Jongens A1 - Jongens C1 - Jongens D1 - Meisjes D1

 
 

Agenda



Seniorenkamp 2018 
25
en 26 mei
Klik hier v. opgaveformulier
-------------------------------------
Jeugdkamp 2018 
29 en 30 juni
Klik hier

-------------------------------------

Klik hier

Locatie

Wedstrijdaankondiging

Schema's 2017-2018

 
 


Jarigen

22 apr '18  t/m  06 mei '18

Arjen Kaspers
Celeste van den Berg
Daniël Neleman
Geert Jan Schilder
Jettie Schrijver
Krista Sleurink
Nienke van Dieren
Rick de Vries
Sijvert de Boer

STEUN jij SET UP al?